Ikony metodą galwanyzacji

Możemy wykonać spersonalizowany projekt ikony o dowolnym rozmiarze metodą galwanizacji. Kliknij przycisk poniżej, aby dowiedzieć się więcej o spersonalizowanych ikonach. Wszystkie szczegóły można omówić za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Notatniki

Notatniki są bardzo popularne jako prezenty dla urzędników państwowych, przedstawicieli korporacji i osób, które chcą mieć w pełni spersonalizowany pamiętnik. Możemy zrealizować wszystkie pomysły dotyczące herbów, okładek i wszystkiego innego. Wypełnij poniższy formularz, jeśli chcesz porozmawiać o spersonalizowanym notatniku. Wszystkie szczegóły można omówić za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Tworzenie bibliotek domowych

Możemy z łatwością zaprojektować osobistą bibliotekę domową za pomocą spersonalizowanych regałów i pomóc wypełnić ją prawdziwymi książkami w naszej charakterystycznej skórzanej okładce lub sztucznymi panelami. Wszystkie szczegóły można omówić za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Ikonostas

Jesteśmy gotowi zaprojektować ikonostas do dowolnego pomieszczenia, w dowolnym miejscu. Zapraszamy zobaczyć i zainspirować się naszymi realizacjami, przeglądając wpisy na blogu w kategorii ikonostasów. Wszystkie szczegóły można omówić za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

Ikonostas w klasztorze Świętej Opieki w Maryniwce

Miedziany ikonostas pokryty 24-karatowym złotem w klasztorze Świętego Wstawiennictwa w Marynowce w obwodzie odeskim. Klasztor ten można znaleźć tutaj: https://goo.gl/maps/vhVrycf6s3pVwakE9
Czytaj więcej
Go to top